О чуде

О чуде

Знаєте, коли я була маленькою, про віру в дива говорити було не прийнято, це як мінімум здавалося дивним відхиленням. Всі завжди були приземленими і вірили тільки в свої сили. А я, будучи маленькою, завжди знала, що є ситуації в житті, в яких трапляються саме дива і ніяк інакше. Особисто я в них вірю!

Я покажу і розкажу вам, що може бути дивом у всесвіті і саме в вашому житті. Може хтось з вас просто підзабувся про це, і все навколо вас перетворилося в звичку і зневіру. Я спробую розбудити в вашій голові думки про те, що дива відбуваються з вами кожен день. Вони трапляються, наприклад, там, де безсила медицина, і тоді з’являється надія і, якщо надія виправдовується, ви самі називаєте це дивом. Чи не так?!

Я думаю, що чудо – це щось, що виходить за рамки нашого стандартного мислення, науки і медицини, щось таке на енергетичному рівні. Спробуємо розібратися.

Наведу прості приклади, щоб ви могли зрозуміти, про що я.

Знаєте, для когось створити сім’ю і народити дітей це просто, і люди ставляться до цього як до належного або навпаки, створивши сім’ю взагалі не хочуть мати дітей, а для когось це ціла трагедія, коли немає дитячого сміху. І коли раптом несподівано з’являються діти в родині, де вже втратили віру в чудо, – вона знову з’являється.

Ви знаєте, що ніколи не можна купити за гроші? Знаєте, яке це незрівнянне почуття повноцінного щастя. Так, і воно буває у вас в найпростіших речах, я б сказала навіть іноді в простих фразах.

Наприклад: «Дорогий я хочу тобі сказати, що у нас скоро з’явиться малюк!» А він від щастя підніме вас на руки, і так тихо з гордістю говорить: «Це і є наше спасіння!». Іншими словами, ми називаємо – це дивом!

Я десь читала цікаву теорію про те, що саме діти вибирають, в якій сім’ї їм народитися. І дай вам Бог, щоб вони вибрали саме вас.

Хочеться, щоб ви вірили, що життя не просто так нам дається, щоб марно проживати його і умудрятися скаржитися на нього кожен день. Знайте, що ви такі одні і кожна людина неповторна по-своєму. Ви і є той самий скарб, який ви шукаєте кожен день. Тільки від вас залежить, як ви проживете наступний день. Можна вірити, що чудес не буває, а можна вірити, що все навколо вас і є тим самим чудом.

Прокинувшись вранці, я підійшла до вікна, відчинила штори і побачила, як грають біля нашого будинку діти, вони кидали м’ячик нашій собаці Кайрі.

Я зловила себе на думці про те, що я повноцінно щаслива від того, що я просто це бачу. Я спустилася в низ, на столі вже стояв сніданок, а аромат кави доносився з наших чашок, що стояли на веранді.

- Доброго ранку кохана! Ми рано встали і не хотіли тебе будити, тому я з дітьми пішов грати у двір.

Чоловік пішов кликати їх до сніданку. А я вийшла на веранду і спостерігала за їх безтурботною грою. Я щаслива від того, що у мене є найкраще в житті – моя сім’я, це і є справжні диво.

Але це вже зовсім інша історія …

                                                                                                                                                                 Присвячується всім жінкам і майбутнім мамам!